www.foto-barnodaj.cz

o autorovi

Obrazek 1
Obrazek 2
Obrazek 3
Obrazek 4

......tož zdravím Vás všecky z Moravy. 15-té narozky jsem už měl, ale raději to násobte Ludolfovým číslem. Co bych tak o sobě ......

Su přísný kafař a nepohrdnu v kávě ni ostřejším vylepšením. Taky mám rád muziku, abstraktní kumšt, veselé lidi - jo, a fotím. Ne ani tak dlouho jako rád.

Své první zrcadélko jsem si koupil teprve v r. 2006. Ale když mi bylo asi 9, tak mě taťka nechal cvaknout Flexaretem – taky zrcadlo, že jo. A to byl asi můj úplný začátek umělecké dráhy. Na základní škole jsem trochu i básňařil. Pak jsem se přes pár krátkých filmů na Standart a Super 8 propracoval krátce ke kalibru 16 a výhradně jako amatér obeslal pár soutěží nebo přispěl do předrevolučních týdeníků v Gottwaldovských kinech. Tuším byly dvě,..... nebo tři....... V té době probíhaly u mě i nějaké hudební a rodinné aktivity.

Po pravdě až nedávné možnosti cestování mě vrátily ke statickým obrázkům. Pár jich tu dávám k nahlédnutí. A ať se líbí či ne, písněte mi. Budu nadšen že na to nekoukám sám. No a v případě negativních ohlasů můžu slíbit, že stejně focení nenechám. Coby blíženec jsem na to totiž dva.

Za každý ohlas předem díkas ....

barnodaj